O firmie

Pensum to My!

Działamy od 1999 roku. Od samego początku istnienia doskonalimy się i podwyższamy jakość świadczonych usług. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm osób zatrudnionych w naszym biurze. Swoje kwalifikacje systematycznie podnosimy w trakcie licznych szkoleń i kursów, a potwierdzamy w codziennej  praktyce. Ma to bezpośrednie przełożenie na wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów.

Pensum, to nie tylko biuro z meblami, segregatorami – to ludzie, profesjonaliści nastawieni na wsparcie Państwa, nastawieni na Państwa oczekiwania,  stosujący nieszablonowe rozwiązania. Pragniemy być dla Państwa nie tylko biurem rachunkowym zajmującym się prowadzeniem księgowości, lecz także zaufanym partnerem, któremu bez obaw powierzycie stałe doradztwo biznesowe.

To co nas wyróżnia na tle innych firm, to pasja do tego co robimy. Po prostu lubimy to i  nie boimy się wyzywań! Poprzez wieloletnią pracę  ze sobą - wiemy o sobie wiele, dlatego stanowimy zgrany, sukcesywnie powiększający się zespół. Kolejna ważna cecha, która nas wyróżnia na tle konkurencji – nie pozostajemy bierni wobec najdrobniejszych sugestii, nie stoimy w miejscu, stale wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

Wprowadzenie nowoczesnych technik organizacyjnych i zarządczych, telekomunikacyjnych, informatycznych, zaangażowanie i współpraca z gronem osób o wysokim stopniu wiedzy specjalistycznej – to wszystko czyni nas jeszcze bardziej efektywnymi.

Ofertę naszego biura adresujemy do osób, które chcą koncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy w coraz bardziej skomplikowanym środowisku prawnym i podatkowym, a jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy – współpracując z  profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.

Zapewniamy dyskrecję i pełne bezpieczeństwo przekazanej nam dokumentacji i informacji, a współdziałanie opieramy o indywidualne oczekiwania naszych Klientów.

Zadowolenie naszych Klientów, potwierdzające wysoką jakość oferowanych usług, zachęca nas do pracy i sprawia, że chcemy być jeszcze lepsi. Dla Was…

Zapraszamy do współpracy!


Certyfikat Ministra Finansów nr 12238/99.

Certyfikat Ministra Finansów nr 12238/99 uprawniający do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych. Certyfikat właścicielki poparty jest wieloletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu księgowości firm na podstawie umów o pracę (na stanowiskach księgowa i główna księgowa), oraz umów cywilnoprawnych.


Ubezpieczenie od odpowiedzialności OC.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności OC dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe, gdzie suma gwarancyjna w stosunku do jednego zdarzenia wynosi 15.000 Euro. W związku z powyższym ponosi pełną odpowiedzialność ze ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych oraz za popełnione z naszej strony błędy.


Wiedza naszych pracowników jest systematycznie pogłębiana.

Szczególnie dbamy o to, aby umiejętności i wiedza naszych pracowników były systematycznie pogłębiane. To co wyróżnia nasze biuro spośród wielu biur rachunkowych działających na rynku, to system stale weryfikowanej pracy. Taki system nadzoru kadry gwarantuje wysoką jakość pracy, a także zapewnia zastępstwo w razie urlopu, czy innej nieobecności.

"Abyś miał więcej czasu na życie"